כן כן, הקמנו בלוג רעיונות!

בבלוג אנחנו נציג לכם רעיונות מכל מיני תחומים ומכל העולם על מנת לחשוף אתכם ולתת לכם השראה לרעיונות מקוריים. עד היום, בכל פעם שפרסמנו, בעמוד הפייסבוק ובעמוד גוגל+ שלנו, תמונה או סרטון של רעיון כלשהו שאלתם: "איך עושים?" או "איפה קונים?" ולכן, החלטנו להקים בלוג שיתן לכם את כל המידע שאתם מבקשים.

 אז מי כותב את התכנים אתם שואלים? אתם!

מצאתם תמונה או סרטון המתארים רעיון מקורי או יצירתי כלשהו? מעולה! שלחו לנו למייל ולאחר אישור מערכת פידבק תוכלו להתחיל ולכתוב. כאשר נעלה לאתר נצרף קרדיט לכותב כולל קישור לאתר/פייסבוק שלו/ה. את כל החומרים אתם מוזמנים לשלוח לנו ל: . ....הקרדיט, עלינו!

 אנחנו נחזור ונפרסם חלק מהרעיונות הטובים ביותר שפרסמנו בעבר וזאת על מנת לחשוף גם את החברים החדשים של האתר וגם על מנת שכל הרעיונות ישארו שמורים בבלוג...לכל מקרה שיתחשק לכם לחזור ולחפש אותם.

פניה אישית ונרגשת

האתר עלה לאוויר לפני 8 חודשים ואנחנו שמחים בכל יום על ההחלטה להקים אותו. בכל יום שעובר אנחנו לומדים יותר ומנסים להביא לכם יותר ויותר תכנים, רעיונות ופרסים, ומבטיחים להמשיך לעשות זאת. חשוב לנו שתדעו שאנחנו פה לכל שאלה, בקשה, הערה או הארה, ניתן לפנות אלינו בדוא"ל, בפייסבוק או בצור קשר באתר ואנחנו מתחייבים להשיב ולהתייחס לכל פניה, תנסו אותנו. נשמח שתפיצו ותזמינו את חבריכם להיות חלק מ"חוכמת ההמונים" של fidbek, וככל שנגדל כך נוכל לעשות יותר...אז תודה מראש על הלייקים, התגובות והשיתופים!

 מה עוד?

בבלוג יופיעו מידי פעם פרסומות, אבל, וזאת הבטחה: לא יהיו פרסומות קופצות (פופאפ), לא פרסומות בתכנים לא ראויים או פרסומות שמבטיחות זכיה בלוטו. אם ראיתם פרסומת כזאת אנא דווחו לנו ונוריד אותה במיידית. אנו נבחר את הפרסומות שלדעתנו יתאימו לאתר ויעניינו אתכם.

רוצים להשאר מעודכנים בכל הרעיונות? הרשמו לאתר כאן, בחלק העליון של העמוד.

בימים הקרובים אנחנו מעלים שדרוג נוסף והוא: "הטבות ומבצעים לחברי מועדון פידבק". כל הפרטים ישלחו אליכם בקרוב (לרשומים בלבד).

אם נתקלתם בבעיה באתר, בבקשה ספרו לנו, אין כמו פידבק טוב :-)

מהיום, כל הרעיונות יעלו לבלוג, אז אל תשכחו לקפוץ לבקר....אז לחיים ומזל טוב לנו...ולכם :-)

 

קרדיט: imgfave

 

אז מה דעתכם? אהבתם? נשמח לתגובות