קלפים לאהבה וזוגיות

הנה ההוכחה שגם אם צורכים עודפי סוכרים, הם מקסימום הורגים ברכות. מתקפת חנוכריסמס בפתח והיום המלצה שמגיעה הישר עם נרות חנוכה ואיזה נס קטן של אהבה ארוז בחפיסת קלפים שעושה 'הנשמה' לאהבה ולזוגיות: קלפי ""52 things I love about you.

Fidbek – אתר הרעיונות של ישראל, נמצא בהתקף רומנטיקה קשה, כנראה שזה מה שקורה כאשר מקבלים פידבק ממזג אויר סגרירי, אפור ומלא פוטנציאל לסיפור אהבה של חורף.

וככה במזג האויר הזה, הגיעו אלי עם תמונת חפיסת קלפים שממבט ראשון יכולה היתה להתפרש כהזמנה ל'משחק מלחמה', רק מה? להם היה רעיון אחר לגמרי, מלא אמוציות.

מתנה מתוקה וקלה במיוחד להכנה שתהווה 'קלף מנצח' בקטגורית 'מתנות רומנטיות לעת מצוא'.

כל כך קל להכנה שכל שדרוש הוא חפיסת קלפים פשוטה ו 52 זיכרונות טריים או נושנים המזכירים לנו מה אנחנו כל כך אוהבים בבני הזוג.

 

חפיסת קלפים אחת והאהבה שלכם נכנסת לכושר
בקלפים האלו שתכינו בבית אין הוצאות מיותרות רק המון שגרירות של רצון טוב ואהבה. כי אתם מבינים? סדר יום של אנשים ממוצעים כמונו נראה בערך כך:

קמים בבוקר, רצים לעבודה, רצים בעבודה, רצים למכון כושר, רצים עם הילדים או עם עצמנו לסידורים ובאופן עקרוני מרבים לרוץ והדבר היחיד שלא נשאר בכושר הוא האהבה וחבל, האהבה זקוקה לריצות ארוכות, מרתונים ואם זה ימשיך כך היא תתקשה לרוץ אפילו 60 מ'.

האמת? אנחנו רצים כל כך הרבה בעולם המודרני, שהאהבה מתחילה לגדל כרס, להיות מפוהקת ועייפה ובמהרה היא מתחילה לפתח לחץ דם גבוה רק שהפעם זה לא מהתרגשות ופרפרים בבטן.

כן, יש לנו נטיה לשכוח מה גרם לנו לפרפרים אי שם בתחילת הדרך.

קלפי ""52 things I love about you הם דרך מקורית במיוחד להזכיר לעצמנו לפחות 52 סיבות בזכותן התאהבנו".

על גב כל קלף בחפיסה יהיה כתוב דבר נוסף בתוך פסיפס הסיבות שהביאו אתכם להחסיר פעימה ואל תתביישו, תהיו יצירתיים החל מ'עיניך גורמות לי להזיע' ועד 'אני מתה שאתה מוריד את הזבל' (כן, זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת לקבע תפקידי מינים לעולמי עד).

לזוגיות מפתיעה הגישו חם באירוע זוגי או 'סתם כי'

סיימתם לכתוב 52 דברים שאתם אוהבים בבני הזוג? 

הגישו זה לזה חם, אפשר גם בטמפרטורת רתיחה ומאחלת לכם לקנות עוד סטוקים רבים ופשוט לא להפסיק למלא חפיסות.

אזהרה: אחרי החפיסה הראשונה, עשויים להרגיש דופק מואץ ואז... ""52 things I love about you הוא רק סימן לבאות.

הנה הקלף הראשון שאתן לזוגי שלי: "אוהבת אותך, למרות שנורא מצחיק בעיניך להביא לי עקרב מהגינה, בצינצנת"...ולא, הוא לא מתוק קטן.

סרטון שייתן לכם רעיונות לעוד 52 דברים שאתם אוהבים בבני הזוג:

קרדיט מקור