אז ממש רגעים ספורים לפני שאנחנו משיקים את "חנות המוצרים של fidbek" (דרך אגב, חשבנו על "חנות הרעיונות", מה דעתכם?) רצינו לספר לכם מה הולך להיות פה.

מהרגע הראשון שהקמנו את האתר חלמנו לפתוח חנות, זאת האמת. אבל זה באמת היה רק חלום, לא חשבנו שיהיו לנו כל כך הרבה חברים ומשתמשים באתר ועוד כל כך מהר...הפתעתם אותנו ממש :-)

כמו שאתם רואים, אנחנו אוהבים רעיונות, כאשר הם באים בעיצובים, רעיונות לקינוחים, מוצרים למטבח או גאדג'טים שונים ומשונים, זה פשוט מעלה לנו חיוך. אז שאלנו אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו אם אתם רוצים שנפתח את החנות, וכאשר מאות של משתמשים אמרו "כןןןןןן" החלטנו ללכת על זה.

בימים אלה אנחנו מסיימים את רכישת המוצרים, סוגרים את ההסכמים מול הספקים השונים, רוכשים אריזות, מדבקות, מעצבים ומתכנתים את החנות הוירטואלית שלנו ועוד.

חשוב: אנחנו מתכננים להביא לכם רק מוצרים מיוחדים אשר יש מאחוריהם רעיון מדליק ויצירתי, ולא, לא יהיו פה טלפונים ניידים או מוצרי חשמל "רגילים"....חנות קטנה ומיוחדת למתנות מדליקות ויצירתיות!

כמובן, לחברים הרשומים באתר עד להשקת החנות תנתן הנחה מיוחדת, וכמו כן, לרעיונאים הפעילים באתר ישלחו הטבות עוד יותר מיוחדות (תלוי פעילות)...אז כדאי לכם להגיש רעיונות, ואם עוד לא נרשמתם לאתר, לחצו על "הרשמה באמצעות פייסבוק" או "כניסת רעיונאים" בחלקו העליון של המסך.

כמו כן, אנחנו מתכננים לתת במה ליוצרים צעירים שמעוניינים למכור יחידות בודדות ומיוחדות שיצרו: אם בקורסים בלימודים או סתם בזמנם הפנוי (צרו עימנו קשר במייל: .). כמובן שהמכירה תתבצע דרך החנות אך אנו לא דורשים שום רווח מהמכירה אלא מנסים לקדם את הרעיונות המקוריים שלכם.

אתם רוצים כמה דוגמאות למוצרים שיהיו באתר? בבקשה!