תגידו, איך זה ש"להורים אחרים" תמיד יש ילדים שישנים בלילה עוד מהרחם ואפילו מרדימים את אמא עם בייבי מוצרט, ילדים שיושבים ב"ריכוז' של הגננת מרים בישיבת מדיטציה, קוראים מגיל שנתיים וכותבים ערכים בויקיפדיה כבר מגיל שלוש... ורק שלי סובלים משמיעה סלקטיבית כבר 14 וחצי שנים בקרוב, כשאני רק אומרת להם לסדר או לנקות את החדר?

המוצר הבא מומלץ רק להורה וחצי שנותרו אחרי שהורדנו מהסכום הכולל את "ההורים האחרים", כלומר להורים שיש להם ילדים כמו שלי וקוראים כאן עכשיו בסתר את ההמלצה.

קבלו את שואב האבק האלקטרוני היחיד שהופך כל ילד שמסתמן כבטטת כורסא לאדם הכי נקי בבית.

כל שצריך הוא סחבת שואב אלקטרוני ואת המכונית עם השלט הרחוק.

רוצים להגדיל מוטיבציה? לכו על דגם כדוגמת "למבורג'יני גלרדו" כמו זה שבתמונה ואל תופתעו מהידע שלי במכוניות, גוגלתי את נשמתי כדי להישמע כמו סוכנת מכירות.

בשלב הבא שפצו קצת את הדגם וחברו לו קב מתכת בחלק הקדמי, אל תשכחו בסופו של דבר להתקין את מגב האבק האלקטרוני של השואב המקורי.

יש עוד כמה שלבים וזה לא אורך יותר מיום עבודה אבל זה יעשה את אמאל'ה מאושרת, עכשיו תוכל להתקבל לליגת "ההורים האחרים" ולספר להורה היחיד שנשאר כנראה, שהילד שלה גם ממציא דגול וגם תורם לשלום המשפחה וניקיונה.

דרך אגב, כשהקטנה שלי התחילה לנקות את הבית, היו לי רצועות מבריקות ונקיות על הריצפה, פסים פסים, כי בגיל חמש עדיין קשה להזיז מכונית גם לצדדים בהתאמה.

אבל הי תשמעו, לא באה בתלונות, גם בית עם מעבר חצייה זה יופי וחוץ מזה מעכשיו יש לי ילדה בת חמש שתורמת למדינה, במקום לצפות בשידורים מחזוריים של דורה בבוץ, משרתת ביחידת "מגב". 

צפו ברכב היחיד שבמקום לעבור טיפולי 10000, מעניק לבית כאלו:

 

התקנת שואב למכונית עם שלט:

קרדיט למקור