אז החלטתם לעצב מחדש את קירות הבית... נורא בא לכם על טפט חדש אבל בדיוק אז נזכרתם ששנות השמונים לא נמצאות כאן כבר למעלה משני עשורים. אז מה עושים? אפשר לצייר על הקיר, אבל עם יד על הלב רובנו יאלצו להודות שעדיף לתת לילד להשתולל עם צבעי גועש מאשר להודות שהזוועה האקספרסיוניסטית הזאת היא יצירה שלנו. ובכן, מסתבר שיש פתרון בכלל לא רע לעניין שגם נראה טוב ומקצועי וגם לא ירושש אתכם. מדובר ברולר צביעה, בדיוק כמו זה שאיתו אולי יצא לכם לצבוע את קירות הבית שלכם, אבל עם דוגמא יצירתית. אם נחזור עוד פעם אל הציורים של הילדים אז כנראה נמצא שם חותמות בולטות שטובלים בצבע או דיו ומטביעים על הנייר – אותו עיקרון.

איך זה עובד? שתי אופציות:
- אפשרות ראשונה היא לקנות רולר עם הדוגמא ולטבול אותו באופן המסורתי בצבע בכל פעם מחדש.
- לאוהבי התחכום שבנינו ישנה אופציה לתוספת של כרית ספוגית שמחוברת לרולר, אותה מספיגים בצבע הרצוי ועליה מתגלגל הרולר ומקבל את הצבע. כל מה שנשאר לנו לעשות הוא להריץ אותו על הקיר.

כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם:

- לצבוע בקווים ישרים: כן, הדוגמא כבר מוכנה, אבל אם נעבור על אותו מקום פעמיים התוצאה לא תהיה להיט השנה ותהפוך למעין כתם רורשך בלתי נגמר. בקיצור: לצבוע בתוך הקווים.
- צבעים: קחו קצת זמן לחשוב על צבעים שמשתלבים זה בזה, לגברים שבינינו עדיף להתייעץ עם אישה, שלא נמצא את עצמינו צובעים טורקיז על כחול.

- צבע על צבע: חשוב לזכור שהצבע שבדלי הוא לא הצבע שיהיה על הקיר, אחרי שיתייבש וגם שבמידה וצבע הקיר שלכם אינו לבן הוא ישפיע על הגוון שבחרתם. תתייעצו עם מישהו בחנות כלי העבודה – הם מבינים בעניין.

כמה זה עולה לנו?
מחירי הרולרים בלבד הם כמה עשרות שקלים, תמורת תוספת קטנה תוכלו להוסיף גם ידית לרולר במידה ואין לכם אחד בבית כבר. גם הספוגית לא תרושש אתכם, אבל תדרוש עוד קצת מזומנים. בסך הכל עלות הערכה (לא כולל הצבע כמובן) תשאיר אתכם ברוב הפעמים מתחת לקו מאה השקלים ותישאר איתכם גם לפעמים הבאות.

שני טיפים לסיום:

1. אם אתם רוצים לצבוע את הבית בדוגמאות שונות, בחלק מהמקומות ישנה אפשרות לרכוש ערכה שמכילה מספר דוגמאות שונות, מה שמוזיל את הקנייה ומאפשר לכם לחסוך בהוצאה הכללית.
2. קיימות ערכות דומות המותאמות לצביעה על בד, כך שתוכלו ליצור דוגמאות תואמות על וילונות הבית וכדומה.

איפה אפשר למצוא את זה?

חנות stsy